Atopowe Zapalenie Skóry – Nowy Rok i nowe możliwości leczenia

Prof. Irena Walecka m.in. o:

🎥 O leczeniu AZS rozmawiamy z prof. dr hab. n. med. Ireną Walecką Kierownik Katedry i Kliniki Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego / Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA w Warszawie.
📅 Materiał zarejestrowany 12 stycznia 2023 r.

Prowadzi Dagmara Samselska.

Atopowe Zapalenie Skóry – nowości w leczeniu od listopada 2022 r.

Zmiany dotyczą:
🔵 dorosłych
🟢 nastolatków
🟠 dzieci od 6 roku życia

Z nagrania dowiesz się m.in.:

🎥 O leczeniu AZS rozmawiamy z dr n. med. Agnieszką Terlikowską-Brzósko z Kliniki Dermatologii WIM-PIB przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.
📅 Materiał zarejestrowany 15 grudnia 2022 r.

Prowadzi Dagmara Samselska.

Dowiedz się więcej o AZS

• W jaki sposób diagnozuje się atopowe zapalenie skóry?
  • Jak ocenić stopień nasilenia zmian?
  • Jak wygląda profilaktyka AZS?
  • Emolientoterapia, terapia klasyczna i leczenie biologiczne.
  • Wpływ psychiki na AZS.
  • AZS w pytaniach i odpowiedziach.

Zapraszamy do obejrzenia webinarium z udziałem dr. n. med. Piotra Ciechanowicza.

Dr n. med. Piotr Ciechanowicz

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Adiunkt w Klinice Dermatologii CMKP w CSK MSWiA w Warszawie.

14 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Chorego na Atopowe Zapalenie Skóry.

Przyłącz się do wydarzeń organizowanych z tej okazji:

• 13 września godz. 10.00 – Światowy Dzień AZS – spotkanie prasowe (obejrzysz online na żywo poniżej)
  • 25 września godz. 10.00 – 16.00 – warsztaty dla dzieci, rodziców, dorosłych chorych na atopowe zapalenie skóry (program i zapisy poniżej). Warsztaty odbędą się w Warszawie. Dokładne miejsce podamy w najbliższym czasie.