baner-psos_zapros
wawderm

W dniach 14.10.2021 – 16.10.2021 odbywa się doroczna Konferencja WAWDERM 2021 – IV WARSZAWISKIE DNI DERMATOLOGICZNE.

Dzięki zaangażowaniu Prof. Lidii Rudnickiej, Przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Przewodniczącej Komitetu Naukowego wydarzenia, jeden z paneli konferencji będzie połączeniem głosów pacjentów i ekspertów.

Zachęcamy lekarzy, którzy zajmują się leczeniem chorób współistniejących u pacjentów z łuszczycą do udziału w konferencji WAWDERM 2021, a szczególnie zapraszamy na sesję w ramach realizowanego przez Fundację Amicus projektu PSOs łuszczyca – “Zaproś lekarza na szkolenie”.

Zachęcamy pacjentów z łuszczycą do zapraszania lekarzy, którzy na co dzień leczą łuszczycę oraz lekarzy zajmujących się innymi schorzeniami.

Łączymy siły pacjentów i lekarzy dla jak najlepiej skoordynowanej opieki nad pacjentami z łuszczycą.

14 października – czwartek

Sala wykładowa

12.30 – 12.45    PSOs łuszczyca. Łamiemy bariery w dostępie do wiedzy i leczenia

14 października – czwartek

Sala wykładowa

Dagmara Samselska

Prezes Zarządu AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS, Przewodnicząca Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS

12.45 – 13.15    Choroby towarzyszące łuszczycy, na co zwrócić uwagę

dr hab. n. med., prof. nazdw. Irena Walecka

Konsultant wojewódzka ds. dermatologii i wenerologii województwa mazowieckiego, Kierownik Kliniki Dermatologii CSK / MSWiA w Warszawie

13.15 – 13.45    Jak zachować równowagę psychofizyczną i budować poprawną komunikację z pacjentem?

dr n. med. Mariola Kosowicz

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
Kieruje Poradnią Zdrowia Psychicznego w Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie.

Wstęp na wydarzenie ONLINE zgodnie z zasadami określonymi na stronie Konferencji WAWDERM 2021.

PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA

No Events are found.