Dlaczego warto odbyć szkolenie?

Uczestnicy otrzymują szeroką wiedzę na temat najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądzik) oraz dowiadują się, co należy wziąć pod uwagę prowadząc terapię osób dotkniętych przewlekłymi, niezakaźnymi chorobami skóry i jak widoczne na skórze objawy chorobowe wpływają na jakość życia chorych – zarówno dzieci jak i dorosłych.

Wykłady prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów: dermatologów i psychologów. Proponowana tematyka warsztatów obejmuje następujące obszary: prawdy i mity na temat chorób skóry, najważniejsze kwestie związane z terapią skóry zmienionej dermatologicznie, aspekt psychologiczny chorób skóry oraz warsztaty dotyczące komunikacji z osobami z dermatozami przewlekłymi.

Potwierdź swoją wiedzę testem online

Każdy uczestnik szkolenia, który uzyska pozytywny wynik testu otrzyma imienny certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Adres gabinetu oraz dane kontaktowe zostaną umieszczone na platformie edukacyjnej www.psychologdlaskory.pl

Chcesz otrzymać Certyfikat?

Prześlij zgłoszenie o zamiarze wykonania testu wiedzy za pośrednictwem formularza u dołu strony lub mailowo na adres kontakt@amicusfundacja.org. Otrzymasz indywidualny link do testu na Platformie e-learningowej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Choroby skórne jako przyczyna zaburzeń psychicznych – Prof. dr hab. n. med. Irena Walecka

Problemy psychologiczne w chorobach skóry – Prof. dr hab. Ewa Mojs