Obejrzyj nagranie spotkania z prof. dr hab.n.med. Joanną Narbutt “Przewlekła Pokrzywka Spontaniczna CSU – nowe podejście” zarejestrowanego podczas Dnia bez Kamuflażu 27 sierpnia 2020r.

Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt

Specjalista dermatolog-wenerolog, jest Konsultantem Krajowym w Dziedzinie Dermatologii i Wenerologii, a także kierownikiem Kliniki Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej głównymi kierunkami zainteresowań klinicznych i naukowych są łuszczyca, atopowe zapalnie skóry, fotoprotekcja, pokrzywka, nowotwory i alergie. Jej liczne publikacje poświęcone tym zagadnieniom znajdziemy w czasopismach medycznych krajowym oraz międzynarodowym zasięgu. Prof. dr hab. n. med. Joanna Narbutt jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology. Jest także członkiem Zespołu Kwalifikującego d/s Leczenia Biologicznego Łuszczycy powołanego przez NFZ. Prof. Narbutt to także laureatka wielu prestiżowych stypendiów naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych m.in. American Academy of Dermatology, European Society for Dermatological Research; stypendium L’OREAL dla Kobiet i Nauki.