Światowy Dzień Pokrzywki 2020 – Kogo to obchodzi? UCARE!

W tym roku Dzień Pokrzywki UDAY obchodzony jest na całym świecie po raz szósty.

Światowy Dzień Pokrzywki (UDAY) jest dniem, w którym pacjenci z pokrzywką są w centrum uwagi. UDAY jest okazją do zwiększenia świadomości pacjentów, ich rodzin, lekarzy, polityków, prasy i całego świata na temat pokrzywki.

Fundacja AMICUS przyłącza się do światowej inicjatywy budowania świadomości i oddaje w Wasze ręce stronę www.pokrzywka.edu.pl która stanowi kompleksowe źródło wiedzy o pokrzywce. Znajdziecie na niej informacje na temat samej choroby, diagnozy, terapii, ale także wsparcia psychologicznego, bez którego bardzo trudno poradzić sobie z tą chorobą.

Spotkaj się online z ekspertem

2 października o godz. 18.30 zapraszamy na webinarium online z udziałem prof. dr hab. Joanny Narbutt, która przedstawi najważniejsze kwestie związane z pokrzywką, diagnostyką i postępowaniem, a także odpowie na pytania uczestników.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wejść na stronę www.pokrzywka.edu.pl

Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza na bezpłatne konsultacje

W ramach Ambulatorium i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej UM i SPSK nr 1 działa „Centrum Kompetencyjne Diagnostyki i Leczenia Pokrzywki” zrzeszone w Międzynarodowej sieci GA²LEN UCARE (Global Allergy & Asthma European Network Urticaria Center of Reference & Excellence).

Centrum zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje z doświadczonymi lekarzami z Kliniki zajmującymi się diagnostyką i leczeniem pokrzywki.

Ze względu na pandemię COVID-19 konieczne jest wcześniejsze ustalenie godziny spotkania pod numerem telefonu 81 532 36 47.