tydzien-bez-kamuflazu-infografika

AMICUS Fundacja Łuszczycy i ŁZS już po raz szósty zaprasza na Tydzień Bez Kamuflażu – cykl bezpłatnych spotkań ze specjalistami z zakresu medycyny i psychologii organizowany pod Patronatem Kliniki Dermatologii CMKP / PIM MSWiA w Warszawie.

Celem akcji jest budowanie świadomości społecznej na temat przewlekłych, niezakaźnych chorób skóry, a przede wszystkim zachęcenie pacjentów do „zrzucenia” zbędnej –zwłaszcza w sierpniowe dni – odzieży zakrywającej zmiany skórne.

W dniach od 28 sierpnia do 4 września zapraszamy osoby z przewlekłymi, zapalnymi chorobami skóry do skorzystania z BEZPŁATNYCH spotkań z ekspertami w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-profilaktycznej TYDZIEŃ BEZ KAMUFLAŻU.

Większość spotkań Tygodnia Bez Kamuflażu odbędzie się za pośrednictwem internetu, z wyjątkiem 2 września, kiedy zobaczymy się z Wami na żywo w Poznaniu na terenie Jeziora Maltańskiego.

SPOTKANIA ONLINE

W pokojach tematycznych będzie można zasięgnąć opinii specjalistów na temat:

• 28 sierpnia, godz. 20.00 – trądzik różowaty i toczeń
  • 29 sierpnia, godz. 20.00 – atopowe zapalenie skóry
  • 30 sierpnia, godz. 20.00 – łuszczyca
  • 31 sierpnia, godz. 20.00 – hidradenitis suppurativa (HS)
  • 4 września, godz. 20.00 – Jak radzić sobie z emocjami w chorobach skóry?

SPOTKANIE w POZNANIU (2 września)

W ramach akcji prowadzonej przez Fundację AMICUS podczas Rajdu Po Zdrowie 2023, specjalista dermatolog – przebada pacjentów pod kątem #łuszczycy, #AZS oraz innych przewlekłych chorób skóry.

🏰W mobilnym punkcie infolinii PSOs, chętni otrzymają informacje o ośrodkach, wsparcie i edukację na temat leczenia i profilaktyki. Osoby zainteresowane kwalifikowane będą na konsultacje przez wolontariuszy Fundacji AMICUS w dniu wydarzenia.
👨‍⚕️Doktorem, który będzie z nami tym razem jest Michał Szczerba z Kliniki Dermatologii CMKP / PIM MSWiA w Warszawie.

Aby wziąć udział w spotkaniu online z możliwością zadawania pytań, wejdź na jeden z kanałów:

Kliknij POLUB / SUBSKRYBUJ, aby otrzymać powiadomienie o rozpoczęciu transmisji.

Zapisz się po więcej na www.BezKamuflazu.info za pośrednictwem formularza poniżej.

Kliknij kafelek poniżej, aby wrócić do spotkania, które się odbyło

Już teraz możesz obejrzeć webinaria z Ekspertami z Kliniki Dermatologii CMKP / PIM MSWiA w Warszawie, zarejestrowane w ramach Tygodnia bez Kamuflażu 2023

Kliknij kafelek poniżej, aby wrócić do spotkania, które się odbyło

1
2
3
4
6
5

W odpowiedzi na Państwa potrzeby i zapytania w najbliższym czasie planujemy spotkania edukacyjne online także z zakresu innych, przewlekłych chorób, jak łysienie plackowate, twardzina, czy EB. Osoby chcące wziąć udział w webinariach zachęcamy do zapisu za pośrednictwem odpowiedniego formularza. Będziemy Państwa informować na bieżąco.

dzie-bez-kamuflau-wski-baner1

W czwartek 27 sierpnia od godz. 10.00 osoby z przewlekłymi, zapalnymi chorobami skóry już po raz trzeci, będą miały możliwość skorzystania z BEZPŁATNYCH spotkań z ekspertami w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-profilaktycznej DZIEŃ BEZ KAMUFLAŻU.

Tym razem, ze względu na bezpieczeństwo uczestników w związku z występowaniem koronawirusa, wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem internetu. W pokojach tematycznych będzie można zasięgnąć opinii wielu specjalistów – dermatologa, alergologa, kardiologa, diabetologa, psychologa, dietetyka, a także porozmawiać w ramach spotkań z organizacjami wspierającymi pacjentów.

Osoby chętne do udziału w wydarzeniu zapraszamy do zapisania się za pośrednictwem formularzy znajdujących się poniżej. Do uczestników zostanie przesłany link umożliwiający udział w wydarzeniu, szczegółowy program oraz instrukcja.

Obejrzyj relację z Dnia Bez Kamuflażu, który miał miejsce w sierpniu 2019 roku przy Placu Zamkowym w Warszawie.

Do wydarzenia pozostało
  • 00 days
  • 00 hours
  • 00 minutes